Pracownik obsługi technicznej klienta biznesowego (dział IT) z jęz. niemieckim

L.M. GROUP POLAND

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie profesjonalnego serwisu technicznego klientom firmy

  • Obsługa komunikatorów (chat, mail, telefon i pozostałe)

  • Odpowiadanie na pytania kierowane przez klientów

  • Podejmowanie działań likwidujących problemy techniczne

  • Zgłaszanie problemów, do drugiej linii wsparcia (w sytuacjach, kiedy samodzielne wyjaśnienie zgłoszenia, nie jest możliwe)

  • Aktualizacja systemów, programów, sieci i pozostałych systemów (zakres IT)

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku międzynarodowym

  • Budowanie pozytywnych i profesjonalnych relacji służbowych

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz języka angielskiego (minimum b2)

  • Ważne: wymagana znajomość obu powyższych języków

  • Zainteresowanie branżą IT/informatyka i branżami pokrewnymi oraz chęć rozwoju w jej strukturach

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat

Mile widziane

  • Doświadczenia zawodowe, związane z obsługą klienta, help deskiem itp. - nie jest wymagane, ale będzie stanowiło dodatkowy atut kandydata

  • Znajomość systemuSAP/ Salesforce - dodatkowy atut kandydata

Pracodawca oferuje

  • Pracę zdalną dla kandydatów z całej Polski

  • Pracę w trybie hybrydowym lub stacjonarnym, dla kandydatów z Krakowa

  • Praca na pełen wymiar czasu (160 godzin)

  • Umowę o pracę na cały okres zatrudnienia (brak umów o dzieło, umów zlecenie)

  • Rozbudowany pakiet benefitów

  • Jasną ścieżkę kariery zawodowej i możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Szkolenia stanowiskowe i językowe (finansowane i zapewniane przez firmę)

  • Wyposażenie służbowe (komputer, telefon)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group, który został utworzony w 1987 roku.

Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci oddziałów rozmieszczonych w Polsce i Izraelu, L.M. Group stał się liderem w obszarze rekrutacji stałych i tymczasowych i świadczy swoje usługi setkom podmiotów i organizacji z różnych sektorów, zarówno firm BPO/SSC jak i branży produkcyjnej.

Przewiń do profilu firmy