Oferta pracy

Pracownik Obsługi Technicznej (Maintenance Mechanic)

Ambasada USA

Aleje Ujazdowskie 29/31

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, naprawa i prewencyjna konserwacja konstrukcji budowlanych, urządzeń, sprzętu mechanicznego i mediów w budynkach Ambasady i rezydencji

Nasze wymagania

  • Ukończona szkoła średnia / zawodowa (zawody budowlane lub podobne)

  • Trzy lata doświadczenia w podobnej pracy

  • Ważne prawo jazdy B

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę

  • Roczną pensję w wysokości 61 768 zł brutto

  • Darmowe lekcje j. angielskiego

  • Dodatkowe dni wolne – święta amerykańskie

  • Dodatkową trzynastą pensję w grudniu i inne benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Inne informacje

Aplikacje przyjmowane są do 24 października 2021 wyłącznie przez elektroniczny system rekrutacyjny ERA dostępny na stronie internetowej Ambasady:

Tylko aplikacje nadesłane w systemie ERA będą rozpatrywane.