Ta oferta pracy jest nieaktualna od 564 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik obsługi urządzenia do cięcia płytek

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Megabay Sp. z o.o. to Firma stworzona z myślą o wszystkich, którzy lubią wygodne i bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. W naszym sklepie z łatwością każdy klient odnajdzie produkty do wykończenia całego domu, sprzęty AGD oraz produkty dla ogrodu.

    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy serwisy oferujące konkurencyjne ceny na produkty w najwyżej jakości, renomowanych firm. Zapewniamy bezpieczną oraz szybką dostawę, dostosowaną do Państwa indywidulanych preferencji.

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska

    W związku z rozwojem firmy w kierunku obróbki materiałów ceramicznych poszukujemy energicznych i sprawnych manualnie osób do wycinania I klejenia mozaiki. Praca będzie polegała na obsłudze automatycznej maszyny wielopiłowej po uprzednim szkoleniu przez lidera w naszej firmie.

    Wymagania

    • Wykształcenie min. średnie
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętności manualne
    • Zainteresowania techniczne

    Oferujemy

    • Pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie
    • Szkolenia
    • Umowa o prace
    • Możliwość awansu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.