Oferta pracy

Pracownik obsługi w Pijalni Czekolady Royal Berry

DGL ALEKSANDER PITURAO firmie

2 700‐4 130 zł brutto / mies.
  • Warszawska 15
    Zgorzelec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DGL ALEKSANDER PITURA

Warszawska 15

Zgorzelec

Pijalnia Czekolady, to miejsce dla osób, które lubią pracę z ludźmi. Nasi klienci odwiedzają nas nie tylko ze względu na czekolady, pyszne ciasta, lody naturalne, czy mocno paloną kawę, ale też ze względu na przytulne miejsce, w którym pracuje miła i uśmiechnięta obsługa. Generalnie rzecz ujmując nasi goście przychodzą przeżyć chwile szczęścia delektując się naszymi smakami i chłonąc przytulną atmosferę.

Opis stanowiska:

Jeśli obecnie rozważasz zmianę pracy, zapraszamy do aplikowania. W trakcie pierwszego spotkania pokażemy dokładnie jak będzie wyglądał zakres Twoich obowiązków, a jeśli spodoba się Tobie nasza propozycja, to możemy się umówić na dzień próbny. Nie musisz od razu podejmować decyzji. Dzień próbny możemy wyznaczyć w Twoim dniu wolnym. Mamy czas, możemy poczekać aż na spokojnie załatwisz swoje formalności w obecnej pracy.

Co musisz wiedzieć na początek? Oferujemy umowę o pracę. Pijalnia Czekolady jest otwarta przez 7 dni w tygodniu od 12 do 20. To oznacza, że pracujemy także w soboty i niedzielę, ale co drugi tydzień weekend będziesz mieć wolny. Jeśli masz weekendy zajęte lub studiujesz, nie będziemy w stanie swobodnie układać grafików dla zespołu, a to dla nas bardzo ważne, bo organizujemy pracę w taki sposób, aby każdy miał równe szanse na dni wolne.

Rozpoczynając pracę z nami nauczymy Cię wszystkiego co jest potrzebne do obsługi klientów. W tym czasie Twoje wynagrodzenie będzie wynosiło minimalną krajową, jeśli jednak nauczysz się wszystkiego na tyle, aby móc rozpocząć samodzielną pracę z całym zespołem, wtedy Twoje wynagrodzenie wzrośnie do 3000 zł + premie. Jeśli obecnie pracujesz, możesz rozpocząć proces nauki w międzyczasie aby ominąć okres pracy z początkowym, najniższym wynagrodzeniem.

Co będzie należało do Twoich obowiązków? Przede wszystkim przygotowywanie kaw, czekolad, nakładanie lodów i ciast, a także dbanie o czystość i ład w lokalu. Mamy świetny zespół i przyjazną atmosferę, a klienci zawsze się uśmiechają. Poszukujemy współpracownika do długiej współpracy, więc jeśli planujesz znalezienie pracy na chwilę, to ta oferta nie jest dla Ciebie.

Wymagania:

Chcielibyśmy, aby osoba, która z którą będziemy współpracować była sumienna i pracowita. Każdy z nas polega na sobie nawzajem, dlatego wydawanie potraw, obsługa klienta, liczenie gotówki tak aby stan kasy zawsze się zgadzał czy sprzątanie odbywało się w sposób perfekcyjny. Dzięki temu obecnie wszystko u nas działa jak w szwajcarskim zegarku.

Zaczynając pracę z nami zyskasz komfort psychiczny, bo jedyne sytuacje, które mogą Cię stresować to te związane z obsługą klientów w trakcie dużego ruchu. Bez obaw, po dobrym szkoleniu stres mija, a dzięki temu praca przebiega płynnie i szybko. :)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy