Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Obsługi Wypożyczalni

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kiloutou Polska Sp. z o.o. – jesteśmy siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego działającą na terenie kraju od 2013r. Należymy do Grupy Kiloutou
    - francuskiego lidera w zakresie wynajmu, z siedzibą główną we Francji
    i filiami we Włoszech, Niemczach i w Hiszpanii.
    W Polsce obecnie posiadamy 31 oddziałów.
    Dzięki naszym pracownikom, z sukcesem łączymy pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę
    - dzięki czemu tak prężnie się rozwijamy.
    Dołącz do nas i przekonaj się, że jesteśmy wyjątkowi.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Wydawanie i przyjmowanie sprzętu;
    • Przeglądy maszyn oraz drobne naprawy;
    • Prowadzenie gospodarki magazynowej;
    • Transport maszyn do klientów;
    • Dbałość o estetykę maszyn;
    • Bieżąca obsługa klienta.

    Wymagania:

    • Dobra organizacja pracy własnej;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień mechanicznych.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
    • Świetną atmosferę, pracę w zgranym zespole PROfesjonalistów;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, który możemy wykorzystać na dofinansowanie karty Multisport, wydarzeń kulturowych, sportowych oraz Świąt Bożego Narodzenia;
    • Bogaty pakiet szkoleń i możliwość rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
    za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.