Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Ochrony

Ever Grupa

20,50 brutto / godz.
  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Firma z branży usług ochrony i zabezpieczenia mienia Ever Grupa zatrudni osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Pracownik ochrony na obiekcie przemysłowym w Biskupicach Podgórnych (ok 10 km od Wrocławia).

Zatrudnienie od zaraz.

Twój zakres obowiązków

  • ochrona mienia

  • kontrola ruchu osobowego i materiałowego

  • kontrola ruchu samochodowego

  • patrolowanie terenu

  • prowadzenie dokumentacji służbowej

  • obsługa monitoringu

Wymagania pracodawcy

  • mile widziana znajomość obsługi komputera oraz Pakietu Office

  • zdolność do zapamiętywania schematów działania

  • dyspozycyjność

  • dobra percepcja

  • sprawność fizyczna

Pracodawca oferuje

  • formę zatrudnienia: umowa zlecenie ze stawką 20,50 zł brutto za godzinę, umowa zlecenie na czas okresu próbnego (1 miesiąc), a następnie przejście na umowę o pracę

  • pracę w systemie 07:00 - 07:00 / 24h

  • stabilność zatrudnienia

  • komfortowe warunki pracy

Więcej informacji o naszej firmie znajduje się na:

  • www.grupaever.com.pl/

  • eversecurity.com.pl/

  • youtu.be/382aE5MAFc4