Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik ochrony fizycznej

Solid Security Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Komputerowa ewidencja i kontrola ruchu pojazdów

  • Weryfikacja uprawnień osób wchodzących na magazyn

  • Dbałość o bezpieczeństwo powierzonego obszaru oraz mienia w magazynie

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Niekaralność

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych

To oferujemy

  • Umowa o pracę po okresie próbnym

  • Terminowo wypłacane atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stawkę 18zł netto!

  • Premie uznaniowe

  • Przeszkolenie z obsługi systemów będących na wyposażeniu

  • Darmowe obiady na stołówce pracowniczej

  • Wyposażenie w odzież roboczą (ochronną)

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji na koszt pracodawcy (kwalifikowany pracownik ochrony)

  • Pracę w systemie 12-godzinnym w godz. 06:00-18:00; 18:00-06:00