Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik ochrony

SERIS KONSALNET HOLDING

20,20 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o bezpieczeństwo najemców

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • dobra organizacji czasu pracy

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • komunikatywność

  • opanowanie

Nasze wymagania

  • niekaralność

  • znajomość podstawowej obsługi komputera

  • dyspozycyjność

  • pozytywne nastawienie na system pracy 12 (dzień i noc) lub 24 godzinny

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie do pracy - nie wymagamy doświadczenia, dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • stabilne zatrudnienie i grafik dopasowany do Twoich potrzeb (zmiany są planowane z wyprzedzeniem)

  • Prywatną opiekę medyczną w sieci LUXMED

  • Pełne umundurowanie

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w GENERALI na korzystnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza zgłoszeniowego, bądź kontakt telefoniczny: 695330123

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Poszukujemy osób na stanowisko- pracownik ochrony na obiekt biurowy w Gdańsku

Przewiń do profilu firmy