Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ochrony (k/m)

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    VAN GRAAF to odnoszący sukcesy, międzynarodowy Dom Mody z bogatą tradycją. Wyróżnia nas unikalne połączenie wysokiej jakości oraz fascynacji modą. Oferujemy kompetentne doradztwo oraz szeroki wybór marek – od znanych klasyków, poprzez międzynarodowe designerskie marki, po kolekcje młodych projektantów. Od 2001 roku dynamicznie rozwijamy swoją działalność na terenie Europy. Posiadamy już dziesięć Filii w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce.

    Do naszego Domu Mody w C.H. Silesia poszukujemy osób na stanowisko:

    Pełny etat, umowa o pracę

    Zapewniasz ochronę i bezpieczeństwo w naszym Domu Mody.

    Zadania na stanowisku:

    • Zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa w sklepie
    • Kontrola pomieszczeń pozasprzedażowych
    • Obserwacja sali sprzedaży
    • Monitorowanie, kontrola i ujęcie klienta w przypadku podejrzenia kradzieży

    Profil kandydata:

    • Posiadasz doświadczenie na stanowisku detektywa lub ochroniarza
    • Jesteś odpowiedzialny i samodzielny
    • Cechuje Cię spostrzegawczość
    • Jesteś obiektywny, lojalny i uczciwy
    • Wykształcenie kierunkowe oraz specjalistyczne uprawnienia będą atutem

    Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie online kompletnej aplikacji w formacie PDF z podaniem numeru referencyjnego 2010.
    bottom