Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Ochrony

The American School of Warsaw

  • Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie Szkoły oraz zabezpieczenie mienia;

  • Prowadzenie rzetelnej dokumentacja w czasie zmiany;

  • Dostosowanie się oraz egzekwowanie od osób przebywających na terenie Szkoły regulaminów i procedur ochrony;

  • Nadzór ruchu osobowego poprzez kontrolę wjazdów/wyjazdów, monitorowanie i patrolowanie parkingów, monitoring rutynowy, inwentaryzację i kontrolę kluczy;

  • Wydawanie przepustek wjazdowych, rejestr wejść i wyjść;

  • Ścisła współpraca z Przełożonym oraz członkami zespołu w celu zapewnienia bezpieczeństwa na określonym obiekcie;

  • Reakcja na wykroczenia oraz inne formy łamania prawa, bezzwłoczne powiadomienie Przełożonego;

  • W razie zagrożenia współpraca z Policją, Strażą Pożarną oraz Pogotowiem;

  • W sytuacji zagrożenia przeprowadzenie ewakuacji zgodnie z Regulaminem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie;

  • Doświadczenie na stanowisku “Pracownik Ochrony”;

  • Kurs ”kwalifikowanego pracownika ochrony”;

  • Silne umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność taktownego i skutecznego komunikowania się;

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;

  • Zdolność do dostosowania się do kultury organizacji szkolnej;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • dodatek dentystyczny;

  • dodatkowe dni wolne;

  • ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowy urlop

American School of Warsaw jest nowoczesną szkołą międzynarodową. Oferujemy uczniom od 3 do 19 lat trzy programy nauczania na odpowiadających im poziomach edukacyjnych: PYP w szkole podstawowej, MYP w gimnazjum oraz maturę międzynarodową, IB Diploma, w liceum. Absolwenci naszej szkoły otrzymują amerykańskie świadectwo ukończenia liceum, a po zdaniu egzaminów maturalnych, również dyplom Matury Międzynarodowej IB.

Przewiń do profilu firmy