Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ochrony - magazynier

Solid Security Sp. z o.o.

  • Pasym

    Pasym, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa skanera

  • Kontrola poprawności kompletacji

  • Kontrola wysyłki towaru

  • Weryfikacja zamówień

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych

  • Niekaralność

  • Sumienność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie początkowe 4140 zł brutto/mies.

  • Miesięczne dodatkowe premie uznaniowe

  • Darmowe obiady

  • 2-zmianowy system pracy 12.00-20.00 i 20.00-4.00