Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SIGN Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin, (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Ochrony - obsługa recepcji

SIGN POLSKA sp. z o.o.

3 0103 400 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji oraz gości

  • weryfikacja uprawnień do wstępu do obiektu

  • weryfikacja ruchu kołowego

  • patrolowanie obiektu w wyznaczonych godzinach

  • czuwanie nad systemami alarmowymi, monitoringu i p.poż.

Nasze wymagania

  • nienaganna prezencja

  • rzetelność i uczciwość

  • niekaralność

  • sprawność fizyczna

  • doświadczenie w obsłudze ruchu osobowego i kołowego

  • miła aparycja i chęć do pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • premie uznaniowe

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczeń dodatkowych

  • elastyczny czas pracy

O nas

SIGN Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży security. Realizujemy wymagające kontrakty na rzecz instytucji publicznych, obiektów prywatnych oraz infrastruktury krytycznej. Jesteśmy świadomi, że firmę budują ludzie, dlatego zależy nam na stabilnej współpracy z naszym zespołem.