Ta oferta pracy jest nieaktualna od 443 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Ochrony

  • Pruszków, Moszna-Wieś (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Pruszków, Moszna-Wieś (pow. pruszkowski)
    540/SS/PRU

    Opis stanowiska:

    • Dbałość o bezpieczeństwo mienia i osób na terenie obiektu
    • Obsługa monitoringu
    • Patrolowanie terenu

    Wymagania:

    • Niekaralność
    • Spostrzegawczość
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Elastyczny grafik
    • Umowę z pełną składką ZUS
    • Pakiety ubezpieczeniowe
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Stabilne zatrudnienie
    • Terminowe wypłaty wynagrodzenia

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 695-155- 927, 667-676-007 lub o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.