Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Ochrony

  • Warszawa, Radom, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 26.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GOLIAT Security powstało w 2004 roku. Jesteśmy firmą dynamicznie się rozwijającą. Z sukcesami realizujemy szeroki wachlarz usług w branży ochrony od tych najbardziej popularnych po zlecenia specjalne.

    Więcej informacji o nas: www.goliatsecurity.pl
    Miejsce pracy: Radom, Warszawa

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie zadań ochrony fizycznej
    • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
    • realizacja procedur ochrony
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • posiadanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej- warunek konieczny
    • mile widziane dopuszczenie do pracy z bronią
    • wysoka kultura osobista
    • pewność siebie, opanowanie oraz umiejętność radzenie sobie w sytuacjach stresujących

    Oferujemy:

    • osobom bez doświadczenia zapewniamy przeszkolenie, wdrożenie w system ochrony oraz opiekę przełożonego
    • dogodny system pracy
    • terminowe wypłaty
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do indywidualnych potrzeb
    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy
    o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ
    bottom