Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ochrony w obiekcie premium

HR for Business Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dostępu, ochrona osób i mienia znajdującego się na terenie obiektu

  • ochrona pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych

  • raportowanie w formie elektronicznej

Nasze wymagania

  • bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2) - warunek konieczny

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony – warunek konieczny

  • komunikatywność, dyspozycyjność i otwartość

To oferujemy

  • umowę o pracę od początku zatrudnienia

  • stawkę godzinową od 22zł/h netto/dla studentów 23zł/h, od 1 stycznia stawkę godzinową 26 – 28 zł/h netto

  • performance Bonus 200 zł netto/mc

  • gwarancję wynagrodzenia zawsze w terminie

  • możliwość skorzystania z oferty Multisport, dodatkowej opieki medycznej i dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • pracę w systemie zmianowym (12h wg grafiku)

  • POLECAJ ZARABIAJ - możliwość dodatkowej premii za polecenie pracownika do pracy

  • premie miesięczne, kwartalne, roczne

Benefity

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510-011-347 lub prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Masz już dość braku stabilizacji? Szukasz stałej pracy? Zostań Pracownikiem ochrony w obiekcie premium w Warszawie.

Zadzwoń! Grupa Impel jest stabilnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy