Ta oferta pracy jest nieaktualna od 537 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Ochrony

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Piast Group Sp. z o.o.

    Nasza firma z powodzeniem od wielu lat kompleksowo zarządza nieruchomościami, między innymi wielkopowierzchniowymi i wielokondygnacyjnymi obiektami w całej Polsce. Naszymi atutem są Nasi pracownicy, i w związku z rozpoczęciem nowego projektu, do Naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    Opis stanowiska:
    • ochrona zakładu przemysłowego
    • praca na zmiany
    • kontrola ruchu osobowo-materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu,
    • podejmowanie działań na wypadek zaistniałych zdarzeń,
    • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami.
    Wymagania:
    • doświadczenie w branży usług ochrony mienia
    • dyspozycyjność
    • wysoka kultura osobista
    • uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony oraz pozwolenie na posiadanie broni palnej
    Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilność zatrudnienia
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PIAST Group Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy."