Logo Pracuj.pl

Pracownik ochrony z językiem angielskim oraz KPOF

HR for Business Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie obiektu,
  • ochroną pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych,
  • obsługą monitoringu oraz patrolowaniem pieszym,
  • raportowanie w formie elektronicznej.

Nasze wymagania

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2) - warunek konieczny,
  • otwartość na ludzi i proaktywna postawa,
  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • umowę o pracę, poprzedzoną krótkim okresem próbnym na umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3000zł "na rękę",
  • umundurowanie,
  • darmowe wyżywienie w ramach służby,
  • możliwość skorzystania z oferty Multisport,
  • pakiety medyczne w Luxmed,
  • dodatkowego ubezpieczenie na życie,
  • pracę według grafiku, służby 12h: 7.00-19.00,19.00-7.00.

HR for Business Sp. z o.o.

HR for Business Sp. z o.o. - firma należąca do Grupy Kapitałowej IMPEL, w związku z otwieraniem nowych posterunków.

Wykorzystaj swój potencjał i skorzystaj z naszej oferty. W tych niepewnych czasach, dołącz do stabilnego pracodawcy. Już dziś wyślij nam swoje CV!!

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

lub kontakt telefoniczny: 727 003 242.

Pracownik ochrony z językiem angielskim oraz KPOF, Kraków