Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ochrony z językiem angielskim oraz POF

HR for Business Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie obiektu,

  • ochrona mienia znajdującego się w budynku oraz ochroną obiektu,

  • ochrona pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych,

  • raportowanie w formie elektronicznej.

Nasze wymagania

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - warunek konieczny,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2) - warunek konieczny,

  • komunikatywność, dyspozycyjność i otwartość,

  • bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stawkę godzinową 25 – 28 zł/h netto – w zależności od doświadczenia,

  • umundurowanie,

  • możliwość skorzystania z oferty Multisport,

  • możliwość skorzystania z pakietów medycznych i dodatkowego ubezpieczenie na życie,

  • pracę według elastycznego grafiku, służby 12h,

  • premię dla Ciebie za polecenie pracy Twoim znajomym,

  • premię w konkursie Pracownik Miesiąca :)

Wykorzystaj swój potencjał i skorzystaj z naszej oferty.

W tych niepewnych czasach, dołącz do stabilnego pracodawcy. Już dziś wyślij nam swoje CV!!

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CVza pomocą przycisku Aplikuj teraz lub kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, pod nr tel.: 510 011 347, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44.