Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Ogólnobudowlany

THORN CONTRACTORS sp. z o.o.

14 00020 000 brutto / mies.
  • Aalborg, Dania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:nadgodziny

Twój zakres obowiązków

W zależności od kwalifikacji, doświadczenia oraz zainteresowań kandydata jesteśmy w stanie dopasować ofertę pracy z zakresu:

- układania kostki brukowej,

- prac ciesielskich,

- betonowania,

- tapetowania,

- szpachlowania,

- malowania ścian,

- prac wykończeniowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata,

  • język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • sumienność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Konkurencyjne stawki – staramy się, aby nasze oferty mogły zapewnić satysfakcjonujący zarobek każdemu specjaliście;

  • Stałą współpracę - kończy się kontrakt? Postaramy się znaleźć równie atrakcyjną ofertę!

  • Sprawdzonych pracodawców – weryfikujemy pracodawców pod kątem wypłacalności i wiarygodności;

  • Duńską umowę – oraz wszystko co z niej wynika m.in. Feriepenge, SH;

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania – gwarantujemy naszym pracownikom zakwaterowanie w dniu przyjazdu i dbamy, aby było w standardzie Bed&Breakfast;

  • Zwrot kosztów za pierwszy przejazd do Danii do 500zł dla pracowników, którzy przepracowali 6 tygodni;

  • Opiekę polskiego koordynatora, który jest na miejscu;

  • Sprawny proces rekrutacyjny – nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu trzech dni od otrzymania Twojego CV!

O nas

Celem Thorn Contractors jest usprawnienie procesu rekrutacji, aby stał się jasnym i skutecznym narzędziem rozwoju firmy oraz szansą dla pracownika na znalezienie miejsca pracy, w którym rozwinie swój potencjał. Jesteśmy wsparciem duńskiej agencji Thorn Vikar & Rekruterring o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Poszukujemy do pracy dla zaufanych duńskich partnerów przy realizacji różnych projektów doświadczonych:

- stolarzy budowlanych,

- spawaczy wszystkich metod (MIG/MAG/TIG),

- cieśli szalunkowych,

- betoniarzy,

- brukarzy,

- malarzy,

- pracowników ogólnobudowlanych,

- operatorów i programistów CNC

- i wiele innych!

Wspieramy firmy m.in. ze Skandynawii, Wielkiej Brytanii czy Holandii. Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem, w procesie budowania stabilnej i profesjonalnej kadry pracowników.