Logo Pracuj.pl

Pracownik Ogólnobudowlany

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY RYSZARD MISZCZAKO firmie

25,00–30,00
brutto / godz.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

Firma budowlana z siedzibą we Wrocławiu zatrudni pracowników budowlanych.

Poszukujemy:

płytkarzy

tynkarzy

regipsiarzy

murarzy

pracowników do dociepleń elewacji wraz z tynkiem strukturalnym

pracowników do montażu ścian GK

Praca zarówno na terenie Wrocławia i okolic jak i poza Wrocławiem (delegacja również za granicą).

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracach budowlano-remontowych

Pracownik Ogólnobudowlany, dolnośląskie