Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ogólnobudowlany

Íslensk verkmiðlun ehfO firmie

  • Islandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Kompleksowe prace murarskie i zbrojeniowe. Praca na prefabrykacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na prefabrykacji lub w pracach murarskich lub zbrojeniowych na budowach.

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Islandzką umowę o pracę

  • Wynagrodzenie od 11 000 pln netto miesięcznie

  • Odzież roboczą i narzędzia dostępne na miejscu

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem

  • Zakwaterowanie i transport do i z pracy

  • Opiekę koordynatora projektu

Íslensk verkmiðlun ehf

„Łączymy specjalistów z krajów Unii Europejskiej z najlepszymi pracodawcami z Islandii.”

Naszym celem jest świadczenie najlepszych usług zarówno dla naszych klientów i naszych pracowników. Nasz sukces mierzony jest poziomem satysfakcji naszych pracowników z wykonywanej pracy i pobytu na Islandii.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Islensk Verkmidlun

Borgartun 29

105 Reykjavik

Agencja Pracy 120646

Kontakt: +48 884 329 322