Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Ogólnobudowlany

WISAR sp. z o.o.

20,0030,00 brutto / godz.
  • Sienkiewicza 14, Kołobrzeg
    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Sienkiewicza 14

Kołobrzeg

Twój zakres obowiązków

Witamy,

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną na Pomorzu Zachonim. Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych do stałej współpracy. Wymagania:

-doświadczenie w pracach remontowych i ogólnobudowlanych,

-malowanie ścian, gipsowanie, tapetowanie

-prace glazurnicze

-tynkowanie

-dokładność i sumienność wykonywanej pracy

-praca od zaraz

Więcej informacji pod numerem telefonu:+48784120932

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych

  • Dokładność

  • Sumienność

  • Rzetelność

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Możliwość rozwoju umiejętności z zakresu prac remontowo-budowlanych

  • Ubrania i buty robocze

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą ogólnobudowlaną na Pomorzu Zachodnim, zajmującą się wykańczaniem i aranżacją wnętrz dla klientów indywidualnych, hoteli, deweloperów, inwestorów.