Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ogólnobudowlany

Rasohouse Modules Factory Sp. z o. o.O firmie

3 5005 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Mariana Domagały 1A
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Rasohouse Modules Factory Sp. z o. o.

Mariana Domagały 1A

Kraków

Producent domów w technologii szkieletowej oraz modułowej grupa RASO- RASOHOUSE MODULES FACTORY Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy przy produkcji domów prefabrykowanych, modułowych w technologii szkieletowej

Miejsce pracy:

- hala produkcyjna: ul. Mariana Domagały 1a

- etap montażu domów możliwy na terenie całego oraz na terenie krajów skandynawskich (delegacje)

Opis stanowiska:

Stawianie konstrukcji ścian działowych i zewnętrznych, budowa stropów, prace związane z dociepleniem budynków, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, montaż poszycia dachowego,  montaż schodów, montaż instalacji, prace wykończeniowe (płyty gipsowo-kartonowe, szpachlowanie, malowanie, układanie paneli podłogowych).

Wymagane:

doświadczenie w sektorze budownictwa szkieletowego/modułowego lub konstrukcji drewnianych
samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
umiejętność pracy zespołowej

brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Mile widziane:

wykształcenie kierunkowe
prawo jazdy kategorii B
uprawnienia do obsługi wózka widłowego/ładowarka teleskopowa
uprawnienia do prac na wysokości/rusztowania
uprawnienia hydrauliczne, elektryczne do niskich napięć

Oferujemy:

Pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej  się firmie

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

wynagrodzenie stałe ( podstawa ) plus premie uznaniowe

pracę w delegacjach płatna zgodnie z stawkami obowiązującymi w danym kraju

narzędzia niezbędne do wykonania zlecenia ( w tym odzież roboczą )

atrakcyjne pakiety szkoleń

Ogłoszenie archiwalne