Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik ogólnobudowlany

PolbauO firmie

9 000‐11 000 zł brutto / mies.
  • Monachium, Stuttgart, Frankfurt n/Menem, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Polbau to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem, która w 1989 roku rozpoczęła swoją działalność w Opolu. Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników w kilku oddziałach w kraju i za granicą.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm budowlanych, oraz wiodącą polską firmą, świadczącą usługi budowlane na rynku niemieckim.

Zajmujemy się wykonywaniem tylko stanów surowych obiektów, nie prowadzimy prac wykończeniowych.

Aktualnie prowadzimy prace na terenie Niemiec, możesz do nas dołączyć na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • praca fizyczna na każdym etapie budowy
  • współpraca z innymi pracownikami
  • prace ciesielskie, murarskie i zbrojarskie
  • utrzymanie porządku na placu budowy

Oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia
  • chęci do pracy
  • uczciwości, sumienności, dokładności
  • mile widziane prawo jazdy kat I

    Wyślij stosowne CV a my drogą mailową wyślemy Tobie dokumenty niezbędne do wyjazdu.

    W razie pytań dzwoń ale dopiero po wysłaniu do nas dokumentów.

    PROSIMY O APLIKACJE TYLKO W JĘZYKU POLSKIM.

    ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NIE JEST WYMAGANA.

Oferujemy:

  • dobrą pracę w budownictwie
  • wynagrodzenie 60 – 100 zł/godz (13,50 – 18 €/godz)
  • stałe godziny pracy pon – pt 7-17, soboty 7-14 dla chętnych
  • umowa o pracę (składki krajowe odprowadzane od rzeczywistych zarobków)
  • zakwaterowanie i dojazd na budowę po stronie firmy
  • zjazdy do kraju na urlop co 6 tygodni firmowym busem na trasie Niemcy - Wrocław - Opole - Kraków
  • wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie
  • po zakończeniu kontraktu firma wystawia zaświadczenia, które umożliwiają odliczenie od podatku kosztów zakwaterowania

Ogłoszenie archiwalne