Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Ogólnobudowlany

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FARA GmbH jest firmą pośrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

    Dla naszych stałych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na warunkach niemieckich
    • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
    • 13,30€ brutto / h +12,50€ - 15,00€ diety za każdy przepracowany dzień
    • wypłatę do 15-ego następnego miesiąca
    • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)
    • dodatki urlopowe i świąteczne
    • urlop wypoczynkowy
    • możliwość długofalowej współpracy
    • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
    • zapewnienie odzieży roboczej (buty, spodnie, T-Shirt, kurtka zimowa)
    • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantek przez cały okres trwania umowy

    Wymagania:

    • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się
    • wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza, regipsiarza lub pracownika budowlanego
    • udokumentowane doświadczenie w pracach wykończeniowych
    • samochód (mile widziane)
    • umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

    Obowiązki:

    • stawianie ścianek z karton-gipsu
    • malowanie
    • szpachlowanie
    • prace murarskie
    • montaż okien
    • tynkowanie
    • prace dekarskie
    • ogólne prace remontowe
    • montaż sufitów podwieszanych
    • klejenie taśm na łączeniu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania.

    lub kontakt telefoniczny 0049 151 57665767 oraz
    0049 163 3272011 od poniedziałku do piątku od 8.30 do 15.00