Logo Pracuj.pl

Pracownik ogólnobudowlany

ZAKŁAD TECHNICZNO-BUDOWLANY "POLBAU" sp. z o.o.O firmie

  • Monachium, Stuttgart, Frankfurt n/Menem, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca fizyczna na każdym etapie budowy
  • współpraca z innymi pracownikami
  • prace ciesielskie, murarskie i zbrojarskie
  • utrzymanie porządku na placu budowy

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia
  • chęć do pracy
  • uczciwość, sumienność, dokładność

To oferujemy

  • dobrą pracę w budownictwie
  • wynagrodzenie 60 – 100 zł/godz (14,5-17 Euro/godzina), wypłacane w Euro
  • stałe godziny pracy pon – pt 7-17, soboty 7-14 dla chętnych
  • umowa o pracę (składki krajowe odprowadzane od rzeczywistych zarobków)
  • zakwaterowanie i dojazd na budowę po stronie firmy
  • zjazdy do kraju na urlop co 4 tygodnie firmowym busem na trasie Niemcy - Wrocław - Opole - Kraków
  • wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie
  • po zakończeniu kontraktu firma wystawia zaświadczenia, które umożliwiają odliczenie od podatku kosztów zakwaterowania

ZAKŁAD TECHNICZNO-BUDOWLANY "POLBAU" sp. z o.o.

Polbau to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem, która w 1989 roku rozpoczęła swoją działalność w Opolu. Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników w kilku oddziałach w kraju i za granicą.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm budowlanych, oraz wiodącą polską firmą, świadczącą usługi budowlane na rynku niemieckim.

Zajmujemy się generalnym wykonawstwem obiektów kubaturowych.

Pracownik ogólnobudowlany, Monachium, Stuttgart, Frankfurt n/Menem, Niemcy