Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ogólnobudowlany

GREGHAL sp. z o.o.

50,0085,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Bernburg, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Od kandydatów oczekujemy:

· wysokich zdolności manualnych w posługiwaniu się narzędziami branżowymi,

· dbałości o jakość wykonywanych prac,

· rzetelności i punktualności,

· elastyczności w podejmowaniu zadań i obowiązków.

Nasze wymagania

To oferujemy

Zapewniamy:

· transport, narzędzia, ubrania robocze i zakwaterowanie,

· pracę w polskim zespole,

· płatne urlopy.

O nas

Firma GREGHAL została założona w 2013 roku, a następnie przekształcona w spółkę o tej samej nazwie. Główną działalnością firmy jest świadczenie usług dla przemysłu energetycznego w Polsce w zakresie budownictwa, robót montażowych i instalacyjnych.

Na początku 2020 roku udział branży fotowoltaicznej w spółce był na tyle istotny, że zapadła decyzja o utworzeniu nowego działu o nazwie Greghal Energy.

Możemy pochwalić się wyspecjalizowaną kadrą inżynierską oraz wykwalifikowanymi montażystami. Zajmujemy się obsługą realizacji inwestycji „pod klucz”. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na greghal.pl i kontaktu z naszymi doradcami technicznymi.