Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Ogólnobudowlany

Peters Byggservice AS

  • Oslo i okolice , Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • stawianie ścian działowych i przeróbki konstrukcyjne

  • montaż płyt G/K, okien i drzwi

  • listwowanie

  • prace wykończeniowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie w zawodzie budowlanym lub doświadczenie w zawodzie min. 3-letnie

  • prawo jazdy kat B

  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,

  • organizacja własnego stanowiska pracy, dokładność i sumienność

  • znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • umowę o pracę zgodną z norweskim kodeksem pracy z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym i emerytalnym

  • ubezpieczenie od wypadków w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • feriepenger (wynagrodzenie urlopowe)

  • ubrania robocze i narzędzia potrzebne do pracy

  • możliwość otrzymania samochodu firmowego z wyposażeniem narzędziowym

  • stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • pomoc w załatwieniu formalności w związku z pozwoleniem na pracę i pomoc w zakwaterowaniu

Firma remontowo-budowlana z wieloletnim doświadczeniem na rynku norweskim poszukuje pracownika na stanowisko stolarza budowlanego do prac remontowo-budowlanych.

Przewiń do profilu firmy

Praca będzie możliwa od drugiej połowy sierpnia. Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub o kontakt telefoniczny na numer 0047 98891951