Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ogólnobudowlany

PALGEO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

27,0032,00 brutto / godz.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy składaniu maszyny

  • praca fizyczna na budowie przy wykonywania robót geotechnicznych

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • gotowość do odbywania częstych delegacji – praca na terenie całej Polski

  • pracowitość i solidność,

  • uczciwość, lojalność,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Wyżywienie w czasie delegacji śniadania i obiady,

  • Zakwaterowanie w delegacji,

  • Kilometrówka.

O nas

Firma PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k. zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem specjalistycznych robót geotechnicznych na terenie całego kraju.

Wykonujemy technologie pali CFA, FDP, kolumny DSM oraz mikropale.

Więcej informacji o firmie pod adresem palgeo.pl