Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik ogólnobudowlany

ELNAFT sp. z o.o.O firmie

5 000 zł brutto / mies.
  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Spółka Elnaft na rynku pojawiła się w 1993 roku. Zajmuje się techniczną obsługą stacji paliw. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i bazie serwisowej stanowi zaplecze logistyczne serwisu obsługującego stacje paliw w całej Polsce. ELNAFT Sp. z o.o. oferuje między innymi kompleksowe remonty, adaptacje i przebudowy w zakresie instalacji elektrycznych, technologii paliwowej, automatyki oraz ogólnobudowlanym. Naszym głównym celem jest zapewnienie kompletnych rozwiązań dla Stacji Paliw. Oczywiście wykonujemy także prace na innych obiektach, zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy. Zachęcamy do współpracy !

Region pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:

Pracownik ogólnobudowlany będzie realizować prace związane z remontami, przebudowami, oraz wykończeniem obiektów Stacji Paliw w zakresie pomieszczeń wewnętrznych oraz małej architektury zewnętrznej. Stanowisko obejmuje zakresem również roboty serwisowe związane z wymianą, bądź naprawą elementów obiektów Stacji Paliw w zakresie instalacji sanitarnych, hydraulicznych oraz wentylacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych i wykończeniowych
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonane roboty
  • samodzielność, kreatywność
  • komunikatywność – praca w zespole
  • gotowość do wyjazdów na obiekty Stacji Paliw
  • dodatkowym atutem będzie znajomość naprawy i remontów instalacji hydraulicznych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto – okres próbny
  • umowę o pracę
  • miłą atmosferę
  • możliwość poznania obiektów Stacji Paliw oraz ich infrastruktury
  • możliwość rozwoju własnego i zyskania nowego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Mile widziane pozostawienie CV.

Ogłoszenie archiwalne