Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ogólnobudowlany – praca przy wykończeniach

EWC Sp. z o.o.O firmie

  • Norwegia, Norwegia

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

EWC – Agencja Pracy, dla norweskiego klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Atrakcyjne wynagrodzenie!!!

Obowiązki:

  • Wykonywanie wykończeń wnętrz tj. malowanie, szpachlowanie, gładzie
  • Kładzenie glazury

Wymagania:

  • Doświadczenie przy wykonywaniu prac wykończeniowych
  • Mile widziane doświadczenie elektryczne, hydrauliczne

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę
  • pomoc konsultanta
  • zakwaterowanie

od 24 maja 2021 dla osób w pełni zaszczepionych będzie prawdopodobnie możliwy przylot do Norwegii bez wymaganego aktualnie stałego pobytu

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne