Pracownik ogólnobudowlany – prace wykończeniowe

EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Miejsce pracy: Niemcy (Bawaria), Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Exbud Konstrukcje działa w dwóch obszarach:
  • projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych
  • transgranicznym świadczeniu usług technicznych.

Exbud Konstrukcje bazuje, na ponad 40-letnim doświadczeniu prekursora w wykonywaniu usług za granicą – firmy Exbud i jej następców.

W kraju posiadamy prężnie działającą Wytwórnię Konstrukcji Stalowych z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Naszą firmę wyróżnia rzetelność, etyka a także wysokie standardy bezpieczeństwa oraz dbałość o pracowników.

Jeżeli szukasz pracy w solidnej firmie gwarantującej legalne i stabilne (także w okresie zimowym) zatrudnienie, dbającej o bezpieczeństwo i higienę pracy a także wartości takie jak szacunek, uczciwość i zaufanie zapraszamy do złożenia aplikacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy  poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków :

  • szpachlowania elementów betonowych
  • kładzenie gładzi metodą natryskową i szlifowanie

Gwarantujemy :

  • legalne, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • terminową wypłatę atrakcyjnego wynagrodzenia w Euro
  • urlop wypoczynkowy płatny w Euro
  • bezpłatne zakwaterowanie, dojazd do pracy, narzędzia i środki BHP
  • możliwość rozwoju i awansu

Wymagania:

  • doświadczenie przy pracach wykończeniowych (szpachlowanie i szlifowanie ścian i Sufitów)
  • uprawnienie na obsługę suwnicy z poziomu „0” będą dodatkowym atutem
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Dodatkowe informacje:

  • możliwość otrzymania świadczenia rodzinnego (Kindergeld) oraz zwrotu podatku w Niemczech
  • Składki ubezpieczeniowe odprowadzane są w Polsce
Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert
za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.

ul. Peryferyjna 23; 25-562 Kielce tel. 41-335-30-32
1. Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest Firma Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. w Kielcach.
2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji.
Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).
3. Pana/Pani dane osobowe, pod warunkiem wyrażenia takiej zgody, będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
4. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
6. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego.
7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
8. W przypadku wyrażenia takiej woli, w dokumentach aplikacyjnych, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
o „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Exbud Konstrukcje Sp. z.o.o. w Kielcach, ul Peryferyjna 23 w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy