Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ogólnobudowlany- prace wykończeniowe

EXBUD KONSTRUKCJE sp. z o.o.

  • Bawaria, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • sucha zabudowa, szpachlowanie

  • montaż okien

  • malowanie, tapetowanie

  • montaż instalacji wodnych i sanitarnych

  • układanie płytek, fugowanie

  • biały montaż

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy wykonywaniu wyżej wymienionych prac

  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

To oferujemy

  • polską umowę o pracę

  • składki ZUS odprowadzane od całości wynagrodzenia

  • podatki odprowadzane w Niemczech, możliwość przynależności do 1 lub 3 klasy podatkowej

  • darmowe zakwaterowanie

  • darmową odzież, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia ( min. na środki piorące, napoje, itp.)

  • pomoc w uzyskaniu świadczenia Kindergeld i możliwość zwrotu podatku w Niemczech

  • terminowo i zawsze na czas wypłacane wynagrodzenie w Euro,

  • ekwiwalent za urlop wypoczynkowy też wypłacamy w Euro

  • stawkę godzinową, która jest podana na umowie

  • każdy z naszych Pracowników co miesiąc dostaje pasek płacowy, na którym znajduje się informacja o poszczególnych składnikach wynagrodzenia, ilości dni wykorzystanego urlopu, kwocie odprowadzonego podatku itp.

  • na miejscu jest polskojęzyczny zespół i kierownik, który pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, meldunek, konto w banku, itp.)