Pracownik ogólnobudowlany

  • Rybnik, Żory, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Rybnik, Żory

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych
    • Delegacje ta terenie województwa śląskiego

    Wymagania:

    • Mile widziane osoby ze znajomością robót murarskich, ciesielskich i zbrojarskich
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Praca na pełny etat
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
    • Pracodawca zapewnia transport z miejsca zamieszkania na teren budowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt pod numerem telefonu: 722 101 122