Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ogólnobudowlany

"Agat" Agnieszka Król

umowa zlecenie
25,0030,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
25,0030,00 netto (+ VAT) / godz.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, Do uzgodnienia
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

Witam serdecznie !

Poszukiwana osoba do pracy fizycznej, dorywczej, na umowę zlecenie.

Praca ze stelażami reklamowymi na terenie Śląska odpowiednio od zapotrzebowania :

+ konserwacja stelaży na miejscu (malowanie/piaskowanie/wieszanie banera/montowanie elementów konstrukcji/prace na wysokościach)

+ porządkowanie terenu wokół reklam(wycinka trawy/gałęzi/drobnej zieleni)

Mile widziane:

+ własne auto

+ odpowiednie osprzętowanie oraz uprawnienia (sprzęt również posiadam także do dogadania)

Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej oraz solidnej postury. Zlecenia od zaraz w dogodnych terminach. Przy dobrej współpracy oferuję więcej zleceń oraz pracę na dłuższy okres.

Odpowiednie uprawnienia oraz praca zgodna z BHP po stronie pracownika - poszukuje osoby z uprawnieniami jedynie na umowę zlecenie.

Zapraszam do kontaktu

Nasze wymagania

  • własne auto

  • odpowiednie osprzętowanie oraz uprawnienia BHP i pracy na wysokościach (sprzęt również posiadam także do dogadania) ( malowanie/pisakowanie/wiercenie/wieszanie banerów praca ze stalą i/lub z zielenią)

  • dobra kondycja fizyczna i solidna postura

O nas

Agencja reklamowa - stelaże reklamowe przydrożne