Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Ogólnobudowlany

P.H.U ANDRZEJ GRZESIAK

umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o pracę tymczasową, umowa o staż / praktyki
3 0104 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o pracę tymczasową, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż sprzętu u klientów

  • Układanie instalacji teletechnicznych

  • Prace ogolnobudowlane zwiazane z instalacjami nisko i wysokonapięciowymi takie jak wiercenie, kłucie, szlifowanie itp

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy ! ! ! :)

To oferujemy

  • Zarobki od "najnizszej krajowej netto" na poczatek - pierwszy miesiąc, po pierwszym miesiącu stawka do uzgodnienia ( po okresie próbnym )

    O nas

    Przyjmiemy do pracy/współpracy w charakterze montera/pomocnika instalatora/elektryka.

    Poszukujemy chętnych do pracy przy instalacjach nisko i wysoko napięciowych.

    Głównie praca na sprzęcie typu wiertarka/flex, do i powyżej 3m.

    Wykonujesz instalację kamer,alarmów, kontroli dostępu, fotowoltaiki (na dachach i na gruncie).

    Przyuczymy także do zawodu instalatora i pomożemy uzyskać kurs SEP do 1kV oraz zawód pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia.

    Ważne jest dla nas to że będziesz wykazywał/wykazywała chęci !

    Zapraszamy do współpracy.