Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Ogólnobudowlany

SWISS RECRUITER sp. z o.o.

22 00032 000 brutto / mies.
  • Szwajcaria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 90
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + trzynasta pensja + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Malowanie, szpachlowanie, montaż KG, montowanie okien, drzwi, mebli, montaż ociepleń/fasad, montaż pokryć dachowych, szalowanie itp.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w sektorze budowlanym

  • język niemiecki podstawowy

To oferujemy

  • Pracodawca organizuje zakwaterowanie (Płatne pracownik)

  • Pomoc na miejscu (Pracodawca organizuje pozwolenie na pobyt, ubezpieczenie , meldunek i inne sprawy urzędowe)

  • Stawki do uzgodnienia indywidualnie 33-41 CHF/h + dieta

O nas

Od lat wspieramy Szwajcarskie firmy w procesie rekrutacji .

Świadczymy usługi rekrutacyjne bezpośrednio dla szwajcarskich pracodawców. Dzięki wiedzy opartej na kilkuletnim własnym doświadczeniu dobierzemy najlepsza ofertę pracy dla Ciebie.