Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik ogólnobudowlany

SWISS RECRUITER sp. z o.o.

24 00035 000 brutto / mies.
  • Szwajcaria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 100
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Malowanie, szpachlowanie, montaż KG, montowanie okien, drzwi, mebli, montaż ociepleń/fasad, montaż instalacji elektrycznych , montaż instalacji hydraulicznych, montaż rusztowań , zgrzewanie papy, montaż pokryć dachowych, szalowanie itp.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w sektorze budowlanym

  • język niemiecki komunikatywny (min. A2) ( w przypadku team min 1 osoba)

To oferujemy

  • Pracodawca organizuje zakwaterowanie (Płatne pracownik)

  • Stawki do uzgodnienia indywidualnie 32-41 CHF/h + dieta

  • Pomoc na miejscu (Pracodawca organizuje pozwolenie na pobyt, ubezpieczenie , meldunek i inne sprawy urzędowe)

O nas

𝐒𝐖𝐈𝐒𝐒 𝐑𝐄𝐂𝐑𝐔𝐈𝐓𝐄𝐑 𝐒𝐏. 𝐙 𝐎.𝐎. (𝐊𝐑𝐀𝐙. 𝟐𝟔𝟎𝟑𝟔) - Od lat wspieramy procesy rekrutacyjne i marketingowe dla największych Szwajcarskich firm głównie z sektora budowlanego.

Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez Szwajcarską firmę z pełną Szwajcarską umową o pracę. Dzięki dużemu doświadczeniu Tylko na rynku Szwajcarskim, pomożemy Tobie szybko uzyskać pracę na obecnie najlepszym rynku pracy w Europie!!!