Oferta pracy

Pracownik Ogólnobudowlany

ERBUD S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac zgodnie z ustalonymi zasadami sztuki w zakresie budownictwa kubaturowego;

  • Dbałość o powierzony sprzęt firmowy;

  • Organizacja miejsca pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych;

  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu swoich obowiązków;

  • Dobra organizacja czasu pracy;

  • Mobilność.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • partnerska atmosfera współpracy

    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Etapy rekrutacji
    1

    Rozmowa kwalifikacyjna

    2

    Odpowiedź

    ERBUD S.A.

    ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GWP*.

    Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

    Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

    W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

    W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

    Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

    * Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

    Przewiń do profilu firmy