Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Ogólnobudowlany

COSCONCEPTS sp. z o.o.

4 5009 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje

Twój zakres obowiązków

  • Nasza firma zajmuję się kompleksowym wykonawstwem lokali usługowych w galeriach handlowych.

  • Szukamy pracowników do prac związanych z wykonywaniem ścian gk i sufitów podwieszanych, szpachlowaniem, malowaniem.

  • Praca głównie w delegacjach w Polsce.

  • Na początek umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o prace.

  • W przypadku zainteresowania lub dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny.

  • Mile widziane cv.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie

  • Sumienność

  • Obowiązkowość

To oferujemy

  • Na początek umowę zlecenie, po 3 miesiącach umowę o prace

  • Diety w delegacji, noclegi, transport