Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ogólnobudowlany

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SOLVER SP. Z O.O.

    Firma ze Śląska poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze
    Region: śląskie
    Numer referencyjny: POB/17

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie zbrojenia
    • Prace budowlane

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu zbrojenia lub montażu szalunków
    • Gotowość do pracy na delegacji

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Po 3-miesięcznym okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Wysokie wynagrodzenie stałe + premię adekwatną do osiąganych wyników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zdjęciem w terminie do 15.12.2017 klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.