Pracownik ogólnobudowlany

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SOLVER SP. Z O.O.

Firma ze Śląska poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
Region: śląskie
Numer referencyjny: POB/17

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zbrojenia
  • Prace budowlane

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu zbrojenia lub montażu szalunków
  • Gotowość do pracy na delegacji

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Po 3-miesięcznym okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wysokie wynagrodzenie stałe + premię adekwatną do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zdjęciem w terminie do 15.12.2017 klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się