Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez UMS Marbalco (Pracodawca) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Pracodawcę. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail : [email protected] Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 30 dni. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik operacyjno - serwisowy transportu morskiego

UMS MARBALCO SP. Z O.O.

  • 3 Maja 21, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

3 Maja 21

Sopot

Twój zakres obowiązków

Firma UMS Marbalco Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, działająca na rynku transportu morskiego i bezpieczeństwa żeglugi od 1989 roku, poszukuje pracownika do działu operacyjno-serwisowego firmy.

Miejsce pracy : biuro w Sopocie oraz polskie porty morskie.

Główne zadania:

inspekcje statkowych urządzeń ratunkowych (łodzie ratunkowe, ratownicze, żurawiki łodziowe i systemy zwalniające)

obsługa agencyjna statków w portach Gdańsk / Gdynia

współpraca i pomoc w prowadzonych przez naszych ekspertów inspekcjach i ekspertyzach statków i ładunków.

Czas pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 do 16:00. Prace wykonywane poza tymi godzinami (odprawa wejściowa/wyjściowa statku, inspekcja łodzi i żurawików ) rozliczane są jako praca w nadgodzinach.

Nasze wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne, absolwenci Uniwersytetu Morskiego, Akademii Morskiej i Szkół Morskich mile widziani,

podstawowa znajomość zagadnień z zakresu statkowych systemów i urządzeń ratunkowych,

znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

prawo jazdy kat. B,

dyspozycyjność.

To oferujemy

Oferujemy:

telefon oraz samochód firmowy do użytku służbowego,

możliwość ciekawej i stabilnej pracy,

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności

możliwość wyjazdu na szkolenia organizowane przez producentów łodzi i żurawików do Japonii, Chin, Korei.

Zarobki w okresie próbnym oraz po podpisaniu umowy o pracę na czas nieokreślony do uzgodnienia z kandydatem w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Etapy rekrutacji:

Spotkanie on-line z wybranymi kandydatami

Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do naszego biura

Decyzja o zatrudnieniu

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Informacje na temat naszej firmy i pełnego zakresu działalności znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.marbalco.com