Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik pakowania batoników

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

  • Leerdam, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie batoników do pudełek.

  • Kontrola jakości (m.in. weryfikacja daty ważności na opakowaniu).

  • Etykietowanie opakowań.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Chęć pojęcia pracy na dłużej

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.

  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.

  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.

  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii ( Transport do Holandii GRATIS ).

  • Transport do pracy na terenie Holandii.

  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.

  • Opieka polskich koordynatorów.

  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.

  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) od ponad 16 lat skutecznie działa na rynku kierując polskich kandydatów do holenderskich przedsiębiorców. Dzięki konsekwencji w działaniach z każdym rokiem wzmacniamy pozycję naszej firmy na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Stawka:

10,76 euro/h