Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik pakowania wędzonego łososia

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

  • Harderwijk, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Układanie plasterków wędzonego łososia na tacki.

  • Praca typowo manualna przy taśmie produkcyjnej w dość szybkim tempie.

  • Ważenie, etykietowanie, kontrola jakości.

  • Możliwa również praca przy załadunku produktów na palety, przygotowywaniu ich do wysyłki, prace porządkowe i magazynowe.

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

  • Oferta kierowana również do osób bez doświadczenia,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • BONUS 150 euro brutto po przepracowaniu 12 tygodni.

  • Możliwość wyjazdu już od 6 tygodni.

  • Możliwość podjęcia pracy przez pary.

  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.

  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.

  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii (Przejazd do Holandii GRATIS).

  • Transport do pracy na terenie Holandii.

  • Ubezpieczenie.

  • Opiekę polskich koordynatorów.

  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Szansa sprawdzenia się na kilku stanowiskach.

  • Możliwość rozpoczęcia kursu j. holenderskiego po 26 tygodniach pracy.

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) od ponad 16 lat skutecznie działa na rynku kierując polskich kandydatów do holenderskich przedsiębiorców. Dzięki konsekwencji w działaniach z każdym rokiem wzmacniamy pozycję naszej firmy na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Stawka:

11.45 euro brutto/h