Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik patrolu autostrady

VIA4 Spółka AkcyjnaO firmie

3 7004 500 brutto / mies.
  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • patrolowanie i bieżąca kontrola pasa drogowego autostrady,

  • identyfikacja i doraźne naprawy drobnych uszkodzeń infrastruktury drogowej,

  • zabezpieczanie miejsc zdarzeń drogowych lub innych zagrożeń występujących w pasie drogowym,

  • współpraca ze służbami ratowniczymi,

  • prowadzenie dokumentacji czynności patrolowych.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. „B”,

  • dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do pracy w systemie zmianowym i w ruchu ciągłym oraz do pracy na wysokości powyżej 3 m,

  • miejsce zamieszkania w odległości do ok. 30 km od Obwodu Utrzymania Autostrady w Mysłowicach.

Mile widziane

  • wykształcenie średnie (preferowane średnie techniczne),

  • prawo jazdy kat.: „C”.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus szeroki pakiet dodatków, w tym m. in.: nagrody pieniężne, dodatek stażowy, dodatek za pracę w dni świąteczne, i inne,

  • pełne zabezpieczenie socjalne, w tym prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie NNW, dopłaty do „wczasów pod gruszą”, bony na święta, paczki świąteczne dla dzieci,

  • pracę w nowoczesnej firmie, w komfortowych warunkach z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu,

  • szeroki pakiet szkoleń umożliwiający podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatek stażowy

  • karta Multisport

VIA4 Spółka Akcyjna

Spółka Operatorska eksploatująca autostradę płatną A4 na odcinku Katowice-Kraków, poszukuje do pracy w Obwodzie Utrzymania Autostrady w Mysłowicach, osób na stanowisko: Pracownik Patrolu.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku do aplikowania lub pocztą tradycyjną na adres:

VIA4 S.A.

41-404 Mysłowice, ul. Piaskowa 20