Pracownik Pensjonatu

  • pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-04-24
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-05-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy dynamicznej i chętnej do pracy osoby z gminy Stara Kiszewa (powiat kościerski) na stanowisko:

    PRACOWNIK PENSJONATU
    Miejsce pracy: Przystań Wygonin

    Opis stanowiska:

    • sprzątanie pokoi zgodnie z wyznaczonymi standardami
    • utrzymywanie czystości w pensjonacie i jego otoczeniu

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wysoka kultura osobista
    • dokładność i dobra organizacja pracy
    • dyspozycyjność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność pracy w zespole

    Wybranym Kandydatom oferujemy:

    • pracę w nowym pensjonacie o wysokim standardzie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w atrakcyjnym turystycznie regionie
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku aplikowania.

    Więcej o nas: www.przystanwygonin.pl

    Administratorem Twoich danych osobowych jest MDM NT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-346) przy al. Bestwińskiej 146. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Ci prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: www.mdmnt.com