Ta oferta pracy jest nieaktualna od 290 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Personelu Sprzątającego

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK PERSONELU SPRZĄTAJĄCEGO
    Miejsce pracy: Kielce

    Główne zadania

    • sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz terenów zewnętrznych

    Wymagania:

    • dyspozycyjność,
    • chęć do pracy
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

    Zapewniamy:

    • stabilne warunki zatrudnienia oraz umowę o pracę
    • praca w godz. 6.00-14.00 lub 14.00-22.00
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

    694 467 103

    lub o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.