Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Pomocniczy Linii Pakującej

Grupa Progres (nr KRAZ 5088)

21,0025,20 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie zespołu w zakresie obsługi linii produkcyjnej

  • pakowanie ręczne

  • kontrola jakości produktu

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • skrupulatność

  • dokładność

  • chęć do pracy i zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

To oferujemy

  • pracę w systemie 3- zmianowym

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę agencyjną na ¾ etatu z możliwością dopracowania do całego

  • dostęp do sklepiku pracowniczego, oferującego produkty firmowe w atrakcyjnych cenach

  • nielimitowany dostęp do siłowni dla każdego Pracownika

  • opiekę ze strony Koordynatora projektu będącego do dyspozycji pracowników od poniedziałku do piątku na terenie firmy Klienta

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowe (cert. 5088), jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży kosmetycznej z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia będą podane na spotkaniu informacyjnym.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”