Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik pomocniczy produkcji

  • Płońsk, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad ma dla Ciebie idealną ofertę pracy u swojego Klienta!

    Poszukujemy: pracowników pomocniczych

    Miejsce pracy: Płońsk

    Nr ref.: /655/01/2018/MSand/40258
    Płońsk
    oferujemy
    • bezpłatny transport z Glinojecka, Drobina, Baboszewa, Raciąża, Nowego Miasta, Wyszogrodu, Czerwińska i miejscowości ościennych
    • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlopy itp.)
    • atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne, atrakcyjne dodatki do pracy w godzinach nocnych oraz świątecznych
    • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa OK System, opieka medyczna, zniżki i rabaty nawet do 50% w wybranych sklepach i placówkach)
    • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
    • opiekę konsultanta na terenie zakład
    zadania
    • pakowanie gotowych wyrobów
    oczekujemy
    • posiadania książeczki Sanepid
    • dyspozycyjności (praca w systemie 3-zmianowym lub w wybrane dni tygodnia - dorywczo)
    • chęci do długofalowej współpracy

    Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści 'Praca' na nr 603 308 207 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47