Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik pomocniczy w laboratorium

Work Service S.A.O firmie

  • Olsztynek, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta z branży przetwórstwa owoców i warzyw poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik pomocniczy w laboratorium
Miejsce pracy: Olsztynek

Zakres obowiązków:
• Pomoc w codziennej pracy dla Laboranta w obowiązkach
• Pobieranie prób do analiz
• Rejestrowanie wyników w bazie danych
• Prowadzenie analiz produkcyjnych

Czego oczekujemy?

• wykształcenia m.in. średniego zakończonego maturą lub wyższego kierunkowego (chemiczne, analityczne lub technologiczne)
• umiejętności pracy w zespole
• dobrej znajomości obsługi komputera
• umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
• dyspozycyjności - praca w systemie 4-brygadowym
• książeczka sanepid lub chęć szybkiego jej wyrobienia

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
• Umowę o pracę lub zlecenie ze składkami ZUS
• Atrakcyjne zarobki
• Dojazd busem pracowniczym do pracy i z pracy dla osób z Nidzicy
• Liczne benefity (m.in.: karty Multisport, prywatna opieka medyczna,
ubezpieczenie na życie Allianz)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne